I Prehrambena industrija:

  1. SUNOKO
  2. HELLENIC SUGAR
  3. STAR ŠEĆER
  4. SOKO ŠTARK
  5. STUDEN AGRANA RAFINERIJA ŠEĆERA (BiH)
  6. SWISSLION
  7. DIJAMANT
  8. ULJARA BANAT
  9. SOJA PROTEIN
  10. BIOPROTEIN
  11. VITAL
  12. NECTAR
  13. BAHUS
  14. RAUCH SERBIA
  15. IMLEK
  16. SUBOTIČKA MLEKARA
  17. ŠABAČKA MLEKARA
  18. NOVOSADSKA MLEKARA
  19. MLEKARA BITOLJ (Makedonija)
  20. IMPAZ
  21. FRIKOM
  22. PIVARA CARLSBERG – ČELAREVO
  23. EFES SRBIJA
  24. NIŠKA PIVARA
  25. BEOGRADSKA PEKARSKA INDUSTRIJA
  26. KLAS
  27. PEKARA AS – BRAĆA STAMENKOVIĆ
  28. JAFFA
  29. CARNEX
  30. YUHOR
  31. AIK BAČKA TOPOLA
  32. KONDIVA
  33. HISSAR
  34. PIONIR
  35. POLIMARK (PFI)
  36. NESTLE
  37. ALLTECH SERBIA
  38. PRIMA PRODUKT
  39. HPK (Hemijska prerada kukuruza) – Kozarska Dubica (BiH)
  40. CENTROPROIZVOD

II Hemijska i petrohemijska industrija:

  1. NIS – NAFTNA INDUSTRIJA SRBIJE
  2. HIP PETROHEMIJA
  3. ALBUS
  4. HENKEL – KRUŠEVAC I INÐIJA
  5. FIMA – MIONICA
  6. CHEMICAL AGROSAVA
  7. KARBON
  8. SISECAM SODA LUKAVAC (BiH)

III Farmaceutska industrija:

  1. GALENIKA
  2. WEST PHARMACEUTICAL SERVICES
  3. KLINICKI CENTAR Novi Sad
  4. HEMOFARM

IV Termoelektrane i hidroelektrane:

  1. KOSTOLAC A i B
  2. OBRENOVAC B
  3. KOLUBARA
  4. DRINSKO-LIMSKE HIDROELEKTRANE

V Toplane:

  1. JKP BEOGRADSKE ELEKTRANE
  2. TOPLANA LAZAREVAC
  3. TOPLIFIKACIJA MORAVIA ZAJECAR
  4. TOPLANA KRALJEVO
  5. TOPLANA VALJEVO
  6. TOPLANA SUBOTICA
  7. TOPLANA ZRENJANIN
  8. TE-TO SENTA
  9. TOPLANA ŠABAC
  10. JKP GREJANJE PANČEVO
  11. JKP STANDARD TOPLANA KOSOVSKA MITROVICA

VI Industrija crne metalurgije:

  1. ŽELEZARA SMEDEREVO

VII Industrija za proizvodnju biodizela:

  1. FABRIKA BIODIZELA “VICTORIA OIL” – ŠID

VIII Industrija papira:

  1. AVALA ADA
  2. FABRIKA HARTIJE BEOGRAD
  3. DUROPACK
  4. MATROZ

IX Gumarska industrija:

  1. REKORD – VIZAHEM
  2. TRAYAL
  3. RUMA GUMA

X Duvanska industrija:

  1. DIN – PHILIP MORRIS INTERNATIONAL – NIŠ
  2. DIV – BRITISH AMERICAN TOBACCO – VRANJE
  3. MONUS – INĐIJA

XI Industrija nameštaja:

  1. SIMPO

XII Tekstilna i kožarska industrija:

  1. FABRIKA KOŽE RUMA
  2. AFRODITE MODE COLLECTION
  3. EMINENT – LEGEND WORLD WIDE – SUBOTICA
  4. SINTELON

XIII Industrija za preradu metala:

  1. BALL PACKAGING – BEOGRAD
  2. FABRIKA BAKARNIH CEVI – MAJDANPEK
  3. MILAN BLAGOJEVIĆ – SMEDEREVO
  4. ALFA PLAM – VRANJE
  5. LIVNICA KIKINDA
  6. PRVI PARTIZAN – UŽICE

XIV Izvođači:

  1. WIG
  2. SOKOINŽINJERING
  3. ENERGOTOK
  4. PROJEKTOMONTAŽA
  5. NS TERMOMONTAŽA
  6. CIRA
  7. VIESSMANN
  8. WILO
  9. ISO PLUS
  10. IZO-EKOMONT
  11. IZOLIR
  12. KOLOS RR
  13. VLADEX
  14. VIA OCEL
  15. RAREX COMPANY
  16. TERMANOVA
  17. TERMOPRODUKT COMPANY
  18. KIRKA SURI
  19. RUDNAP GROUP – MINEL KOTLOGRADNJA
  20. PRVA PETOLETKA – PPT INDUSTRIJSKA PNEUMATIKA
  21. ELPING
  22. EL TEC MULEJ
  23. JEDINSTVO
  24. PUTEVI
  25. ENERGOPROJEKT OPREMA
  26. INSTALATER
  27. PROMONT GROUP
  28. GLOBEX
  29. GOŠA MONTAŽA
  30. IVDAM PROCESS CONTROL
  31. COMPACT MM TRADE
  32. INDAS
  33. ENERGOMONTAŽA
  34. TERMOREMONT
  35. TERMOGAMA
  36. SIEMENS
  37. PROTEHEL
  38. VEOLIA WATER SOLUTIONS AND TECHNOLOGIES
  39. AQUATERM PROCESNA OPREMA
  40. FEROELEKTRO
  41. INTERTAL SKOPLJE (Makedonija)

XV Ostali korisnici:

  1. TELEKOM SRBIJA
  2. VOJSKA SRBIJE
  3. VATROSPREM